ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  fxstreet.czZlato konsoliduje před inflačními daty

  10. 4. 2018 • Drahý kov se obchodoval bez výraznější změny v úterý a konsolidoval, přičemž čeká na další signál k pohybu. Pohyboval se kolem úrovně 1,335 USD během Londýnské seance ráno.

  2 minuty čtení na fxstreet.cz

  rozhlas.czZlato rýžují ručně a stráží svůj unikátní čaj.“ Jan Styblík projel části Barmy, do kterých se nesmí

  nadpis10. 4. 2018 • Český specialista na jihovýchodní Asii pokračuje v objevování okrajových částí Barmy, která se v posledních letech po jednotlivých částech pootevírá cestovatelům. Některé její regiony ale stále zůstávají nedostupné.

  3 minuty čtení na rozhlas.cz

  kurzy.czPiper Jaffray: Jestli se zlato dostane nad 1 365 USD bude to indikovat soumrak akciových trhů

  nadpis10. 4. 2018 • Analytici Piper Jaffray míní, že pokud se zlato dostane nad hranici 1 365 USD za trojskou unci bude to infikovat vážné problémy pro akciové trhy. Cena zlata se nyní pohybuje kolem 1 330 USD.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  kurzy.czPravidelná měsíční analýza včetně shrnutí světových trhů s drahými kovy

  10. 4. 2018 • Volatilita sledovaných kovů se v březnu srovnala přesně v pořadí, v jakém uvádíme kovy v tabulce výše. Nejmenší rozdíl ceny, 4,1 %, byl u zlata, následovalo stříbro s 4,8 %, poté platina se 6,0 % a nejvyšší rozdíl maximální a minimální ceny mělo...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czZlato kvůli akciím mírně zlevnilo

  nadpis10. 4. 2018 • Ceny zlata se pod vlivem ochabujícího obchodního napětí mezi USA a Čínou v pondělí ponořily do mělčích vod. Ačkoli situace je stále plná napětí, investory přesto přilákala rizikovější a méně bezpečná aktiva. Objednávky na nákup zlata v červnu slyšely na cenu 1331,80 dolaru za troyskou unci. Zlato tak zaúčtovalo týdenní zisk 0,9 % čili 11,90 dolaru. Byl to druhý ziskový týden z posledních tří.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  mesec.czKam uložit peníze? Experti doporučují fondy, akcie, ale i zlato

  nadpis10. 4. 2018 • Co když chcete vyšší výnos, než jaký dostanete v bance nebo stavební spořitelně? Na konkrétní tipy pro průměrného Čecha jsme se zeptali analytiků, kteří se zaměřují na investice.

  8 minut čtení na mesec.cz

  zlaterezervy.czRychlý pokles ceny zlata před nadcházejícím růstem? (týdenní zpráva o situaci na trhu zlata a stříbra 15. týden 2018)

  nadpis9. 4. 2018 • Otázkou nyní zůstává, zda zlato zamíří rovnou výše, nebo zda nejdříve přijde pokles pod cenu 1.300 USD a teprve poté nastane další růstový cyklus. Moje pozornost bude v nadcházejících měsících směřovat k 34měsíčnímu cyklu na zlatě.

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  zlato.czMetal Focus: Zlato do konce roku zdraží na 1450 dolarů

  nadpis9. 4. 2018 • Cena zlata s největší pravděpodobností do konce roku stoupne na na 1450 amerických dolarů za troyskou unci uvedla poradenská agentura Metals Focus ve své pravidelné zprávě nazvané Gold Focus.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  kurzy.czGlobální ceny zlata stabilní, investoři vyčkávají nový posun v obchodních neshodách mezi USA a Čínou

  nadpis9. 4. 2018 • Ceny zlata provází slabý pokles s tím, jak investoři vyčkávají čerstvý vývoj v souvislosti s obchodní roztržkou mezi USA a Čínou V průběhu poslední obchodní seance minulého týdne, dříve, než posílilo o 0,5 %, zlato na spotovém trhu vyklesalo na týdenní...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  idnes.czJedničky a nuly nestačí. Muslimové chtějí kryptoměny kryté zlatem

  nadpis9. 4. 2018 • Islám a investování nejdou příliš dohromady. Protože však nezanedbatelnou část světového bohatství drží v rukou muslimové, banky a finanční instituce vymýšlejí alternativy. Pozadu nejsou ani tvůrci kryptoměn. Digitální platidla však kryjí zlatem.

  2 minuty čtení na idnes.cz

  ihned.czDubajský startup vydává kryptoměnu pro muslimy. Je krytá zlatem a proto je v souladu s právem šaría

  1 minuta čtení na ihned.cz

  zlato.czČeský trh se vzácnými mincemi je malý, ale ceny nyní rostou

  nadpis9. 4. 2018 • Český trh se vzácnými numismatickými materiály je velmi malý a činí pouze stovky milionů korun. V souvislosti s dobrou kondicí ekonomiky ovšem cena historických mincí roste, shodli se analytici oslovení ČTK. Prodej vzácných historických mincí, medailí a bankovek v aukcích v ČR loni vzrostl o 110 milionů na 410 milionů korun, řekl ČTK spoluzakladatel aukčního domu Macho & Chlapovič Elizej Macho. Odhadl, že v českých domácnostech jsou numismatické sběratelské předměty za 40 miliard korun. Jejich hodnota byla před deseti lety poloviční.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  kurzy.czVíkendář: Saúdská Arábie se topila ve „zlatu“, ale skončí jako Španělsko šestnáctého století

  7. 4. 2018 • Ekonomika Saúdské Arábie se kvůli vývoji na ropném trhu nachází v recesi, země je ve sporu téměř se všemi svými sousedy. Posílá vojenské jednotky do Bahrajnu, aby tam bojovaly s demokratickými protesty, financuje sunnitské teroristy v Sýrii a Iráku, vy...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  sputniknews.comAmerický kongresman chce vrátit zlatý standard. Má ale Amerika dostatek zlatých cihel?

  nadpis6. 4. 2018 • Republikánský kongresman za Západní Virginii Alex Mooney přišel s návrhem zákona, který by vracel dolar ke zlatému standardu, který byl opuštěn v roce 1913, informuje televize RT. Expert však varuje, že Spojené státy možná nemají dost zlata, aby krylo dolar.

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  zlato.czZlato se může stát nejmilovanějším aktivem

  nadpis6. 4. 2018 • S rostoucím zadlužením Spojených států a přísnější měnovou politikou tamní centrální banky by se zlato mohlo v letošním roce stát jednou z nejpřitažlivějších investičních příležitostí, tvrdí makroekonomický stratég a vedoucí partner australské společnosti Spotlight Group Stephen Pope.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  sputniknews.comKde si Rusko schovává své zlaté rezervy?

  nadpis5. 4. 2018 • Rostoucí nejistota na světových finančních trzích, kterou doplňují geopolitické a obchodní konflikty přiměla země a investory, aby obrátili svou pozornost na zlato. Spousta zemí ho však má uleženo mimo své hranice, a to v USA nebo Británii. V posledních letech však lze sledovat snahy repatriovat své zlato zpět do vlasti.

  2 minuty čtení na sputniknews.com
  starší novější Archiv minulých let: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).