ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  kurzy.czGolden Gate CZ v prvním čtvrtletí vzrostly tržby o čtvrtinu

  Golden Gate CZ v prvním čtvrtletí vzrostly tržby o čtvrtinu18. 4. 2018 • Lídr českého trhu s investičním zlatem a stříbrem společnost Golden Gate CZ zaznamenal v prvním čtvrtletí roku 2018 meziroční nárůst tržeb o 25 procent a uzavřel o 14 procent více smluv.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  irozhlas.czZákaz dovozu zlata a ochrana distribuce potravin. Evropská komise navrhla další protiruské sankce

  Zákaz dovozu zlata a ochrana distribuce potravin. Evropská komise navrhla další protiruské sankce17. 4. 2018 • Unijní exekutiva chce také dále omezit vývoz vojensky využitelných produktů do Ruska. Ministři zahraničí členských zemí evropského bloku budou o schválení balíčku jednat v pondělí.

  2 minuty čtení na irozhlas.cz

  zlaterezervy.czCena zlata vzrostla na 20měsíční maximum (týdenní zpráva o situaci na trhu zlata a stříbra 16. týden 2018)

  Cena zlata vzrostla na 20měsíční maximum (týdenní zpráva o situaci na trhu zlata a stříbra 16. týden 2018)17. 4. 2018 • Minulý týden jsem narazil na několik článků, které se shodovaly v tom, že zlato je v blízkosti proražení silné rezistence, neboť si vytvořilo masivní základ, ze kterého jeho cena vyrazí strmě vzhůru.

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  fxstreet.czZlato – Pokud se dostane nad 1 365 USD, bude to indikovat soumrak akciových trhů

  16. 4. 2018 • Pokud se zlato dostane v nejbližších dnech nad hranici 1 365 USD za trojskou unci bude to indikovat vážné problémy pro...

  3 minuty čtení na fxstreet.cz

  sputniknews.comZlaté cihly prorazily podlahu letadla na moskevském letišti

  Zlaté cihly prorazily podlahu letadla na moskevském letišti16. 4. 2018 • Letadlo společnosti S7 nestihlo odletět z letiště Domodědovo. Cestující byli požádáni, aby opustili letoun – a to kvůli zlatu!

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  zlato.czBundesbank vystavila svoje zlato

  Bundesbank vystavila svoje zlato16. 4. 2018 • Pokud mají Němci nějaké pochybnosti o existenci svého zlata, a někteří z nich skutečně mají, jejich centrální banka dělá vše, co je v jejích silách, aby jejich obavy rozptýlila. Minulý týden otevřela téměř šestiměsíční výstavu, která ukazuje nejzajímavější zlaté tyče a mince z kolekce centrální banky. Je to další krok k důvěře po loňském vydání knihy "Zlato Němců", která poprvé ukazuje zlatý poklad země tak, jak by si na něj mohli ve skutečnosti sáhnout.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  zlato.czRizika zlato opět posílí

  Rizika zlato opět posílí16. 4. 2018 • Po dvou dnech růstu, kdy se cena zlata dotkla 1361 dolarů za troyskou unci, nastalo zklidnění. Zlato čelí nátlaku očekávání vyššího nárůstu úrokových sazeb v USA, ale současně může čerpat podporu z geopolitických obav, shrnul v ekonomické hantýrce svou prognózu pro americký server Scrap Register analytik brokera FXTM Lukman Otunuga.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  roklen24.czIBIS InGold letos prodal zlato a stříbro za 766 milionů

  15. 4. 2018 • Jednička na území ČR i Evropy v poskytování spoření do zlata a stříbra, nabízeném pod značkou iiplan®, zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2018 meziroční nárůst objemů cílových částek ve spoření o zhruba třetinu. Objem cílových částek v 1. čtvrtletí 767 milionů korun. Ve stejném období loni to bylo 582 milionů.

  5 minut čtení na roklen24.cz

  ctidoma.czNacisté v honbě za zlatem: Největší bohatství v dějinách lidstva leží na dně oceánu

  Nacisté v honbě za zlatem: Největší bohatství v dějinách lidstva leží na dně oceánu13. 4. 2018Zlato je od dávných dob zárukou přežití národa. Dlouhá staletí se kvůli němu krade, zabíjí a válčí. Bylo dokonce hnací silou druhé světové války. Špatná ekonomická situace nacistického Německa dala věci do pohybu a zlato bylo jedním z hlavních důvodů, proč Adolf Hitler odstartoval nejodpornější konflikt v dějinách lidstva.

  2 minuty čtení na ctidoma.cz

  fxstreet.czZlato – Propíchnutí odporu a následný odraz od odporu

  13. 4. 2018 • Ve středu došlo ke dvěma klíčovým situacím u vývoje ceny zlata. Nejprve se po překonání odporu v oblasti 1 347 USD ote...

  2 minuty čtení na fxstreet.cz

  ctidoma.czNacisté v honbě za zlatem: Největší bohatství v dějinách lidstva leží na dně oceánu

  Nacisté v honbě za zlatem: Největší bohatství v dějinách lidstva leží na dně oceánu13. 4. 2018Zlato je od dávných dob zárukou přežití národa. Dlouhá staletí se kvůli němu krade, zabíjí a válčí. Bylo dokonce hnací silou druhé světové války. Špátná ekonomická situace nacistického německa dala věci do pohybu a zlato bylo jedním z hlavních důvodů, proč Adolf Hitler odstartoval nejodpornější konflikt v dějinách lidstva. 

  2 minuty čtení na ctidoma.cz

  zlato.czDubaj ztrácí zlatý lesk

  Dubaj ztrácí zlatý lesk13. 4. 2018 • Poptávka po zlatých špercích ve Spojených arabských emirátech v prvním čtvrtletí klesla o víc než polovinu a obchodníci tvrdí, že vědí proč: Viníkem je podle nich od ledna zavedená daň z přidané hodnoty na zboží a služby zbytného charakteru. Dubaj, které se někdy přezdívá City of Gold, upadne do zapomenutí, varují prodejci klenotů. A jedno z největších zlatých tržišť světa má po letech dokonce i volné prostory!

  2 minuty čtení na zlato.cz

  zlato.czTop 10 těžařů zlata

  Top 10 těžařů zlata13. 4. 2018 • Analytická zpráva o trhu s drahými kovy konzultantské společnosti Metals Focus, zveřejněná na 100 stránkách, přináší každoroční analýzu celosvětové situace v nabídce a poptávce po těchto kovech. „Pro seriózního analytika zabývajícího se zlatem to znamená strávit nad touto problematikou několik dní,“ poznamenal Lawrie Williams, jeden z renomovaných analytiků na webu londýnské obchodní společnosti Sharps Pixley.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  kurzy.czZakousne se medvěd do žlutého kovu?

  13. 4. 2018 • Bulvární titulek, to abyste se chytli. Pravda je nicméně taková, že reálné výnosy na dluhopisovém trhu se vyvíjejí opačně než cena zlata. A výnosy 5letých amerických bondů se nedávno i po odečtení míry inflace vyhouply do plusu, a to po dlouhé době.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  ihned.czVe vesmíru je nedostatkových surovin víc než dost. Zisky z těžby na asteroidech vytvoří první bilionáře v historii podnikání

  Ve vesmíru je nedostatkových surovin víc než dost. Zisky z těžby na asteroidech vytvoří první bilionáře v historii podnikání13. 4. 2018 • Asteroidy většina lidí vnímá jako hrozbu, dají se ale využít i jinak než jako námět pro katastrofické thrillery. Jsou takřka nevyčerpatelnou zásobárnou mnoha surovin, které jsou na Zemi vzácné, nebo vzácné brzy budou. Kosmická těžba se tak ze stránek sci-fi stěhuje do reálných podnikatelských záměrů.

  9 minut čtení na ihned.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 0

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).