ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  forbes.czTajemné ruské zlato. Švýcaři dovezli přes tři tuny, ke kterým se nikdo nehlásí

  Tajemné ruské zlato. Švýcaři dovezli přes tři tuny, ke kterým se nikdo nehlásí24. 6. 2022 • Přes tři tuny ruského zlata. Tolik dorazilo v květnu do Švýcarska podle dat tamních celníků. Zatímco v minulých letech země takto obchodovaly pravidelně, květnová dodávka je první od vypuknutí války na Ukrajině. A není jasné, kdo cenný kov v hodnotě zhruba dvě stě milionů dolarů nakoupil.

  1 minuta čtení na forbes.cz

  fxstreet.czKomodity: Zlato vytváří dvojité dno v rostoucím trendovém kanálu

  24. 6. 2022 • Cena zlata (XAU/USD) se na denním grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní se nachází poblíž jeho supportu, kde dochází k vytvoření formace dvojité dno. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem vzhůru. Dojde k prolomení hranice neckline směrem vzhůru s následným pokračováním pohybu v rostoucím trendovém kanálu? Nebo se naopak dočkáme průrazu zmiňovaného supportu a změny trendu?

  4 minuty čtení na fxstreet.cz

  zlato.czZlato bitcoinu pořádně naložilo

  Zlato bitcoinu pořádně naložilo23. 6. 2022 • Kdo vsadil na bitcoin jako uchovatele hodnoty, se zlou se potázal. Sotva se ekonomika začala otřásat, propadla hlavní kryptoměna o 55 procent, zatímco zlato od začátku roku drželo hodnotu růstem o 0,6 procenta.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  idnes.czŠvýcarsko v květnu dovezlo ruské zlato. Poprvé od invaze na Ukrajinu

  Švýcarsko v květnu dovezlo ruské zlato. Poprvé od invaze na Ukrajinu23. 6. 2022 • Po třech měsících přistoupilo Švýcarsko k importu zlata z Ruska. Vyplývá to z údajů švýcarské federální celní správy. Mezi oběma zeměmi jde o první zásilku od února, kdy se dodávky přerušily v důsledku ruské invaze na Ukrajinu.

  1 minuta čtení na idnes.cz

  fxstreet.czTipy na obchodování se zlatem

  22. 6. 2022Zlato momentálně vytváří třetí klesající vlnu, která navazuje na medvědí scénář představený 15. května.

  3 minuty čtení na fxstreet.cz

  kurzy.czZlato se do konce roku udrží nad vodou

  Zlato se do konce roku udrží nad vodou22. 6. 2022 • Aktuální ceny zlata se udrží až do konce roku, protože obavy z recese a stagflace na finančních trzích převažují nad sentimentem. Hlavní investiční stratéžka společnosti Invesco Christina Hooperová uvedla, že žlutý kov si dokázal udržet svou pozici&hellip

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  fxstreet.czZlato: Pozor na support tohoto týdne.

  22. 6. 2022 • Červená linie – týdenní support trendové linieCena zlata se obchoduje pod hladinou 1 830 USD a nad hladinou 1 800 USD....

  4 minuty čtení na fxstreet.cz

  zlato.czSpasí zlato naše duše?

  Spasí zlato naše duše?22. 6. 2022 • Konec se blíží! Nyní by o tom nemělo být pochyb, protože přijíždí už poslední ze čtyř jezdců Apokalypsy. První, symbolizující mor, se zjevil jako první před dvěma lety, kdy pandemie covidu uvrhla svět do nejhlubší recese od Velké hospodářské krize.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlaterezervy.czKomerční obchodníci snižují nadále sázky na pokles ceny zlata (týdenní zpráva)

  Komerční obchodníci snižují nadále sázky na pokles ceny zlata (týdenní zpráva)21. 6. 2022 • Z kraje minulého týdne propadly ceny zlata i stříbra prudce dolů, čehož ihned využili komerční obchodníci (commercials) a agresivně snižovali otevřené prodejní pozice, a to o více než 10 % na 178.569, což je další nejnižší stav od června 2019!!

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  fxstreet.czZlato se do konce roku udrží nad vodou

  21. 6. 2022 • Aktuální ceny zlata se udrží až do konce roku, protože obavy z recese a stagflace na finančních trzích převažují nad sentimentem.

  4 minuty čtení na fxstreet.cz

  fxstreet.czTipy na obchodování zlata

  21. 6. 2022Zlato minulý týden stoupalo, když Federální rezervní systém oznámil rozhodnutí o úrokových sazbách a USA zveřejnily údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Od té doby se vytvořila oblast supportu, ale dnes cena prorazila minima z pátku a pondělí. To otevírá příležitost k novým nákupům na trhu.

  3 minuty čtení na fxstreet.cz

  newstream.czRuské zlato se po invazi na Ukrajinu stalo tabu. Švýcaři mu nyní dali milost

  Ruské zlato se po invazi na Ukrajinu stalo tabu. Švýcaři mu nyní dali milost21. 6. 2022 • Po začátku ruské invaze na Ukrajinu a spuštění několika balíků masivních protiruských sankcí se na seznamu nežádoucích komodit dovážených z Ruska ocitlo i zlato. Po dvouměsíční pauze ale Švýcarsko opět přikročilo k jeho dovozu. Důvodem je, že na zlato určené ke zpracování v dané zemi se sankce nevztahují, uvedla agentura Bloomberg.

  1 minuta čtení na newstream.cz

  zlato.czV dubnu v Česku zakotvilo přes 850 kilogramů zlata

  V dubnu v Česku zakotvilo přes 850 kilogramů zlata21. 6. 2022 • Ani v dubnu letošního roku neklesl import zlata do České republiky pod jednu tunu. Podle tradičně opožděných údajů Generálního ředitelství cel se v tento měsíc dovezlo 1080 kilogramů vzácného kovu v hodnotě 1,53 miliardy korun, což bylo v letošním roce druhé největší množství. Nic z toho ovšem neputovalo do sejfu České národní banky. Vyvezeno z Česka bylo 223 kilogramů zlata.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  kurzy.czZlato se drží nad vodou navzdory agresivnější politice Fedu

  Zlato se drží nad vodou navzdory agresivnější politice Fedu21. 6. 2022 • Trh zlata skončil minulý týden se ztrátou 2 %; mnoho investorů to však vidí jako výhru proti nejagresivnějším krokům Fedu za posledních téměř 30 let. S inflací, která minulý měsíc dosáhla nového 40letého maxima, neměla americká centrální banka jinou&helli

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  kryptomagazin.czZoufalý investor přepadl obchod se zlatem, aby pokryl ztráty z kryptoměn

  Zoufalý investor přepadl obchod se zlatem, aby pokryl ztráty z kryptoměn20. 6. 2022 • Během masakru, který v průběhu minulého týdne zachvátil trh s kryptoměnami, utrpělo mnoho investorů, včetně těch, kteří investovali...

  1 minuta čtení na kryptomagazin.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 0

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).