ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  kurzy.czZlato a stříbro nabírá síly k dalšímu postupu.

  Zlato a stříbro nabírá síly k dalšímu postupu.14. 2. 2019Zlato a stříbro aktuálně naplňují prognózy obratu trendů. Po letech stagnace a poklesů pracuje zlato i stříbro na dokončení rozhodujících obratových formací. Pozitivním znakem tohoto vzestupu je mediální nezájem a stále relativně skeptická investorská...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czZe zavaleného dolu na zlato v Libérii vyprostili těla pěti lidí

  Ze zavaleného dolu na zlato v Libérii vyprostili těla pěti lidí13. 2. 2019 • Ze zavaleného nelegálního dolu na zlato v severovýchodní Libérii dnes byla vyproštěna těla pěti obětí. Dalších 35 lidí se stále pohřešuje, uvedl dnes zpravodajský server BBC.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czRusko chce zrušit DPH u zlata

  13. 2. 2019 • Ruské ministerstvo financí uvedlo, že zvažuje úplné zrušení daně z přidané hodnoty z nákupu zlata. To by Rusům umožnilo investovat spíš do zlata než do cizích měn. Ministerstvo již dříve uvedlo, že opatření by mohlo také pomoci vrátit kapitál v hodnotě desítek miliard rublů zpátky do země.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  irozhlas.czVýběr z médií: rostoucí poptávka po zlatě, odkládaná těhotenství nebo komplikace chytré karantény

  Výběr z médií: rostoucí poptávka po zlatě, odkládaná těhotenství nebo komplikace chytré karantény12. 2. 2019 • Podle deníku E15 zaznamenali tuzemští obchodníci až čtyřistaprocentní nárůst tržeb, cena zlata v korunách dosáhla rekordní hodnoty. Více v pravidelném výběru z médií, který připravil Radiožurnál.

  3 minuty čtení na irozhlas.cz

  zlato.czChudé nevěsty dostanou od státu zlato

  Chudé nevěsty dostanou od státu zlato12. 2. 2019 • Indický stát Assam dá zlato v hodnotě přibližně 410 britských liber (12 tis. Kč) každé nevěstě z chudé rodiny. Jde o nejnovější předvolební trik, který předchází všeobecným květnovým volbám.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  ihned.czZlato je opět v kurzu

  12. 2. 2019 • Cena zlata se v lednu vrátila nad 1300 dolarů za unci. Nad touto úrovní byla v posledních letech vícekrát, ale tentokrát může být situace poněkud jiná. Výrazně roste objem zlata ve fondech známých jako ETF, které kopírují vývoj burzovních indexů. V nich se přiblížil maximu z roku 2012. Pomocí ETF...

  2 minuty čtení na ihned.cz

  fxstreet.czStoupá poptávka po zlatě. Nakupují i centrální banky.

  11. 2. 2019 • Celosvětová poptávka po zlatě v poslední době opět roste. Spolehlivý uchovatel hodnoty v loňském roce zaznamenal růst zejména díky nákupům centrálních bank. Jednotlivci investují do zlatých mincí.

  5 minut čtení na fxstreet.cz

  info.czProdá Itálie své zlaté rezervy? Vyřešila by tak díry v rozpočtu

  Prodá Itálie své zlaté rezervy? Vyřešila by tak díry v rozpočtu11. 2. 2019 • Italská vládnoucí strana Liga připravila návrh zákona, který by vládě umožnil prodávat zlaté rezervy. Podle dnešní zprávy listu La Stampa vláda zvažuje využití části rezerv, které jsou v držení centrální banky, aby vyplnila mezery v letošním rozpočtu a vyhnula se plánovanému zvýšení daně z přidané hodnoty v roce 2020.

  2 minuty čtení na info.cz

  zlato.czItalové chtějí zalepit deficit zlatem

  1 minuta čtení na zlato.cz

  kurzy.czItálie zvažuje použít zlaté rezervy na zaplnění mezer v rozpočtu

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czItálie zvažuje použít zlaté rezervy na zaplnění mezer v rozpočtu

  1 minuta čtení na zlato.cz

  lidovky.czItálie zvažuje použít zlaté rezervy na zaplnění mezer v rozpočtu

  1 minuta čtení na lidovky.cz

  sputniknews.comSalvini chce znárodnit zlaté rezervy a zrušit centrální banku. Elita má obavy

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  irozhlas.czPřijde Itálie o část třetích největších zlatých rezerv na světě? Liga jimi chce zaplnit mezery v rozpočtu

  1 minuta čtení na irozhlas.cz

  zlato.czJak to vidí obchodníci

  Jak to vidí obchodníci11. 2. 2019 • Investování do zlata v domácnostech vyspělých ekonomik v lednu po půlroce opět vzrostlo, píše Adrian Ash na webu společnosti BullionVault, jež patří k nejznámějším obchodníkům v oboru fyzického zlata a dalších drahých kovů. A dodává, že od zvolení Donalda Trumpa prezidentem v listopadu 2016 se tak stalo teprve podruhé.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czDalší prognóza míří k 1450 dolarům za unci

  Další prognóza míří k 1450 dolarům za unci11. 2. 2019 • Centrální banky rozvinutých zemí provádějí nekonvenční měnovou politiku po celé roky. V jejich čele stojí americká centrální banka. Politická i ekonomická nejistota se zvyšuje – brexit, demonstrace ve Francii, rozpočtová nouze v USA. Mezitím ekonomický růst zpomaluje. USA se v současné době zaměřují pouze na obchodní agendu s Čínou, ale ta se brzy může přesunout i na jiné regiony.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  tyden.czMadurova metoda, jak proměnit bezcenný bolívar ve zlato

  Madurova metoda, jak proměnit bezcenný bolívar ve zlato11. 2. 2019 • Nejúspěšnější finanční operace Venezuely se v posledních letech neodehrávaly na Wall Street, ale v primitivních dolech na jihu země. V době hroutící se...

  5 minut čtení na tyden.cz

  seznamzpravy.czMaduro má plán, jak vyměnit bezcenný bolívar za zlato. Platí jím statisíce horníků, kteří drahý kov těží v žalostných podmínkách

  5 minut čtení na seznamzpravy.cz

  zlato.czReuters: Madurova metoda, jak proměnit bezcenný bolívar ve zlato

  5 minut čtení na zlato.cz

  denik.czJak proměnit bezcenný bolívar ve zlato? Maduro rozjel zoufalý pokus o záchranu

  5 minut čtení na denik.cz

  kurzy.czReuters: Madurova metoda, jak proměnit bezcenný bolívar ve zlato

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  info.czMadurův zoufalý experiment se zlatem. Těžbu nechává amatérům, rezervy drancují v hrozivých podmínkách - Info.cz

  5 minut čtení na info.cz

  ihned.czMadurova vláda získává zlato ”zadarmo”. Venezuelští dělníci ho těží v extrémních podmínkách blízkých 19. století za bezcenný bolívar

  5 minut čtení na ihned.cz

  ceskenoviny.czReuters: Madurova metoda, jak proměnit bezcenný bolívar ve zlato

  5 minut čtení na ceskenoviny.cz

  zlato.czLupiči poztráceli kusy zlata

  8. 2. 2019 • Zloději, kteří se v belgických Antverpách dostali do banky BNP Paribas Fortis, museli prolézat tunely a kanalizačním potrubím. Policie pak na podlaze hlavního trezoru našla poztrácené cihličky zlata, které tam lupiči zanechali, když je zřejmě vyplašil alarm, informoval o tom The Guardian.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czVzpoura v centrální bance

  Vzpoura v centrální bance6. 2. 2019 • Režim Nicolase Madura údajně zastavil plány na přemístění 20 tun venezuelského zlata do zámoří kvůli rostoucímu mezinárodnímu tlaku, jenž ztěžuje manipulaci s národním pokladem.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  novinky.czNad venezuelským zlatým pokladem se vznáší otazník

  Nad venezuelským zlatým pokladem se vznáší otazník5. 2. 2019 • Jak se Venezuela propadá do stále hlubší politické a ekonomické krize, je také stále nejistější další osud zhruba dvou set tun státního zlata, které jsou ukryty v tamní centrální bance i v zahraničních trezorech. Dva prezidenti, které nyní země fakticky má, dlouholetý lídr země Nicolás Maduro a vzbouřenecký šéf parlamentu José Guaidó, jenž se prohlásil úřadující hlavou státu, spolu nyní soupeří nejen o moc, ale i o peníze.

  4 minuty čtení na novinky.cz

  fxstreet.czTipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

  Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 20195. 2. 2019 • V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly r...

  5 minut čtení na fxstreet.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 0

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).