ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  denik.czV muzeu zlatých dolů se představuje i stříbrná minulost

  nadpis19. 3. 2018 • Jílové u Prahy – Hornická minulost regionu na pomezí Prahy-západ, Benešovska a Příbramska je jedním ze stěžejních témat, která připomíná expozice v Regionálním muzeum v Jílovém u Prahy. Od víkendu se tam však lze seznámit i s tím, jak se kutalo v jiném zlatonosném (a hlavně stříbronosném) regionu.

  5 minut čtení na denik.cz

  kurzy.czZasedání FEDu přinese krátkodobý pokles cen zlata a stříbra

  nadpis19. 3. 2018 • Obchodní ředitel GOLDEN GATE CZ a.s. je jedním ze zakladatelů společnosti. Obchodu se věnuje více než deset let a má rozsáhlé zkušenosti z investičního poradenství. Zlato je podle něj cestou ke svobodě a nezávislosti.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  kurzy.czRekordní americké exporty zlata od roku 2001

  nadpis19. 3. 2018 • Ve světě stále platí pravidlo, že zlato a drahé kovy míří ve velkém množství na východ. Jako kdyby zlato a ostatní drahé kovy neměly pro západní země žádnou velkou váhu, jejich zraky se ubírají...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czBlíží se zlatý věk

  nadpis19. 3. 2018 • Globální nabídka zlata oslabuje a investoři očekávají vyšší ceny. Pokles dodávky nového zlata na trh v roce 2017 byl nejvyšší od roku 2008. Pokud se zásoby zlata opravdu tenčí, předpovídají odborníci zlatu špičkové období.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlaterezervy.czAmerický stát Wyoming zrušil veškerá zdanění na zlato a stříbro

  nadpis16. 3. 2018 • Ve skutečnosti jsou bankovky Federálního rezervního systému ´falešnými penězi´, jelikož nesou riziko protistrany. Obnova zlata a stříbra jako peněz vyřeší mnohé z problémů, které vidíme v souvislosti s inflací a rostoucím stítním dluhem.

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  zlaterezervy.czZapomeňte na bitcoin a kryptoměny, zlato je základní globální měnou

  nadpis16. 3. 2018 • Skrze online aplikaci mohou klienti společnosti naplnit svůj účet penězi, jenž jsou následně převedeny do zlata. Spotřebitelé pak mohou používat debetní (platební) kartu ke každodenním nákupům a platit tak zlatem elektronicky.

  2 minuty čtení na zlaterezervy.cz

  zlato.czTýden nákupů

  nadpis16. 3. 2018 • Pokud by nedávná historie měla sloužit jako manuál, příští týden by mohl znamenat významnou nákupní příležitost pro investory do zlata. „Pět výkyvů, které jsme dosud v současném cyklu zaznamenali, vyústilo ve stejném vzorci. Nejprve došlo k výprodejům zlata a po oznámení centrální banky USA, že zvyšuje úrokové sazby, pak jeho cena zase stoupla,“ konstatoval šéf komoditní strategie Saxo Bank Ole Hansen.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  sputniknews.comZ ruského letadla se na přistávací dráhu vysypalo 172 zlatých cihel (FOTO)

  nadpis15. 3. 2018 • Na internetu byly zveřejněny snímky z přistávací dráhy letiště ruského Jakutsku, jež bylo zasypané předměty podobajícími se zlatým cihlám. Podle prvních zpráv je letoun An-12 měl dopravit do finančního podniku v Krasnojarsku.

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  ceskenoviny.czJakutsk ovládla zlatá horečka, lidé hledají vysypané cihly

  2 minuty čtení na ceskenoviny.cz

  zlato.czNad Jakutskem padalo z letadla zlato

  1 minuta čtení na zlato.cz

  refresher.skZ ruského lietadla na dráhe povypadávalo zlato za 370 miliónov dolárov. Až 3 tony tehličiek sa povaľovali po zemi kvôli poškodenej kľučke

  1 minuta čtení na refresher.sk

  blesk.czZ letadla padaly zlaté cihly: Rusko podezírá posádku letadla

  1 minuta čtení na blesk.cz

  sputniknews.comZlatý déšť v Jakutsku se ukázal jako nezlatý

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  nova.czV Rusku z nebe pršely zlaté cihly a drahokamy, pokryly ranvej!

  1 minuta čtení na nova.cz

  idnes.czZ letadla nad Jakutskem padaly zlaté cihly. Letiště střeží policie

  1 minuta čtení na idnes.cz

  sputniknews.comObjevilo se video z letounu, který rozsypal v Jakutsku zlato (VIDEO)

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  sputniknews.comByly vyprodány letenky do Jakutsku, kde se z letadla vysypaly zlaté cihly

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  irozhlas.czNa Sibiři pršelo zlato z nebe. Dopravnímu letadlu se kvůli závadě vysypal náklad cenných kovů

  2 minuty čtení na irozhlas.cz

  halonoviny.czZ nebe padaly zlaté cihly - Haló noviny

  2 minuty čtení na halonoviny.cz

  eurozpravy.czNad Jakutskem se z letadla vysypaly zlaté cihly. Lidé šílí

  1 minuta čtení na eurozpravy.cz

  zlato.czEmiráty také přidávají zlato do rezerv

  nadpis15. 3. 2018 • Hodnota rezerv centrální banky Spojených arabských emirátů ve zlatých cihlách vzrostla ke konci ledna na zhruba 326,71 milionu dolarů, což představuje nárůst o 4,1 procenta oproti prosinci 2017, kdy podle statistiky Mezinárodního měnového fondu měly emiráty 7,5 tuny zlata. Tamní centrální banka se tak přiřadila do skupiny těch, které zlatý poklad v posledním období zvětšují.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czČína do rezerv nepřidala ani gram zlata

  nadpis14. 3. 2018 • Čínská centrální banka opět oznámila Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF) nulové navýšení svých zlatých rezerv. Čína to vysvětluje tím, že zlato, které schraňuje, je vedeno na účtech, které nespadají pod ohlašovací režim MMF. Celkový údaj o pohybu zlatých rezerv je zveřejňován pouze v okamžiku, kdy je zlato jako devizová rezerva převedeno na oficiální účet v cizích měnách.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlin.czMilionová loupež ve zlatnictví: Zničilo mi to život, tvrdí jeden z hrdinů, kterého lupiči postřelili

  14. 3. 2018 • Tento případ je starý již tři roky. Bylo 8. září, krátce před polednem, když do zlatnictví v Hradební ulici v Uherském Hradišti vtrhli dva zakuklenci. Jeden z nich vběhl za prodavačkou za pult, páčidlem otevřel zásuvku se šperky a vysypal si ji do připravené tašky. Druhý z mužů mezitím otevřel vitríny a vybral z nich cennosti. Drama nastalo ve chvíli, kdy se do celého případu vmísili dva náhodní kolemjdoucí. Oba se snažili mužům zabránit v útěku. Během toho se strhla obrovská strkanice, která skončila výstřelem. Podle obžaloby měl Miloš Z. vytáhnout pistoli a jednoho z mužů střelit do nohy. Svou kořist si ale nakonec pachatelé neodnesli, protože jeden ze zraněných mužů strhl lupiči při útěku tašku z ramene. Oba zakuklenci nakonec odjeli na motorce s prázdnou neznámo kam. Policie po nich pátrala více než dva roky. Loni na podzim si nakonec přišli pro devětadvacetiletého Martina S. a dvaačtyřicetiletého Miloše Z.

  4 minuty čtení na zlin.cz

  zlato.czKanada má téměř zdvojnásobit těžbu zlata

  nadpis13. 3. 2018 • Těžba zlata v Kanadě se v příštích pěti letech zvýší na víc než 300 tun ročně. To samo o sobě není překvapující zjištění. Kanada je mezi těžařskými velmocemi na pátém místě. Ambiciózní odhad analytické společnosti Wood Mackenzie ovšem znamená nárůst o 80 procent ze současné úrovně těžby.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlaterezervy.czTrh se zlatem čeká na zasedání FEDu (týdenní zpráva o situaci na trhu zlata a stříbra -11. týden 2018)

  nadpis12. 3. 2018 • Blíží se čtvrtletní zasedání americké centrální banky, které se koná v příštím týdnu ve dnech 20. - 21.3., před kterým cena zlata s určitou pravidelností vždy korigovala dolů, aby vzápětí po oznámení o zvýšení úrokových sazeb vystřelila směrem vzhůru. Sta

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  idnes.czHledači vzdali pátrání po zlatém vlaku. Soví hory mají jiné poklady

  nadpis10. 3. 2018 • Vojenský vlak ukrývaný od války pod městem Walbrzych v polském Dolním Slezsku rozněcuje fantazii obyvatel i přespolních už po generace. Když pátrači v srpnu 2015 ohlásili, že jsou mu na stopě, vzbudili celosvětovou pozornost. Měl to být senzační nález, ale nic z něj není.

  4 minuty čtení na idnes.cz

  zlato.czI Maďarsko přestěhuje své zlato domů

  nadpis9. 3. 2018 • Vedení Maďarské národní banky (MNB) se rozhodlo přestěhovat maďarské zlaté rezervy zpět domů. Doposud mělo Maďarsko svůj zlatý poklad v objemu 100 000 uncí (3,1 tuny) uskladněno podobně jako mnohé jiné státy v Londýně. Aktuální cena tohoto zlata je zhruba 33 miliard forintů (130 milionů dolarů).

  2 minuty čtení na zlato.cz

  sputniknews.comMaďarsko repatriuje tuny zlata z Velké Británie. Bojí se ekonomické krize

  1 minuta čtení na sputniknews.com
  starší novější Archiv minulých let: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).