ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  zlato.czOsm důvodů, proč koupit zlato teď

  nadpis10. 8. 2018 • Neměli byste promarnit zlatou příležitost s cílem vydělat na podzim nebo v zimě deset až dvacet procent. Aby bylo jasno, netvrdím, že tento týden začnou ceny zlata stoupat, ačkoli bych byl rád, kdyby se to stalo.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  blisty.czRusové nabídli hlavnímu britskému finančníku kampaně za brexit obrovské zisky v ruských dolech na zlato

  10. 8. 2018 • Deník Guardian získal prezentaci, jíž ruský velvyslanec v Londýně Alexandr Jakovenko nabídl před referendem o brexitu hlavnímu finančníkovi kampaně za bre...

  1 minuta čtení na blisty.cz

  zlato.czAnalytici předpovídají rostoucí ceny zlata

  nadpis9. 8. 2018 • Podle analytiků je cena zlata u svého dna. Během druhé poloviny letošního roku by proto měla vzrůst zpět ke 1300 dolarů za unci. V příštím roce by pak růstová šňůra mohla pokračovat až ke 1400 dolarů. Zásoby zlata přitom mizí rychleji, než je těžaři zvládají nahrazovat.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czCreditas vydala kartu z pravého zlata

  nadpis9. 8. 2018 • Česká banka Creditas jako první v Evropě vydala kartu ze skutečného zlata. Samozřejmě si ji nemůže pořídit běžný klient, protože limitovanou edici padesáti kusů ve zlatém a padesáti kusů v černozlatém provedení bude banka nabízet jen svým významným klientům, kteří si mohou dovolit týdenní limity na výdaje ve výši dvou milionů korun.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  kurzy.czZlato ještě zlatější aneb kouzla z kuchyně chemické

  nadpis8. 8. 2018 • Vezměte chlorid zlata, přidejte tetraoktylamonium bromid, vložte do trouby rozehřáté na 220 stupňů a pečte hodinu a půl. Dostanete syntetické zlato, které je zlatější, než to přírodní a odolá i rtuti a lučavce královské.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  kurzy.czDrahé kovy si letos dávají docela výraznou "dovolenou"

  8. 8. 2018 • Léto je v plném proudu, na zlatém a stříbrném trhu dochází k docela výrazné korekci a oba kovy si dávají, dá se říci s nadsázkou „letní“ dovolenou. Aktuální vývoj může být ovlivněn jak sezónními trendy, kdy tyto měsíce přinášejí určitou korekci na ...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czZa jediný měsíc ubylo z trezorů ČNB 311 kilogramů zlata

  nadpis8. 8. 2018 • Česká národní banka (ČNB) během července prodala 311 kilogramů zlata v hodnotě necelých třináct a půl milionu dolarů (zhruba 300 mil. Kč). Zjistila to redakce portálu Zlato.cz ze statistik zveřejňovaných centrální bankou. Ta včera informovala o stavu devizových rezerv ke konci července.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  blesk.czJihokorejská společnost patrně lhala o nalezeném ruském pokladu

  8. 8. 2018 • Jihokorejská policie provedla zátah v kancelářích společnosti Shinil Group, která v červenci tvrdila, že našla potopenou loď s pokladem. Oním plavidlem by měl být ruský pancéřový křižník Dmitrij Donskoj, který se potopil v roce 1905 a kolují zvěsti, že na něm bylo zlato v hodnotě miliard dolarů. Ovšem mezitím se objevily pochybnosti, zda nejde o podvod, kterým se Shinil Group snažila nalákat investory, informoval zpravodajský server BBC News.

  2 minuty čtení na blesk.cz

  novinky.czZpráva o nálezu ruské lodě se zlatým pokladem měla vyvolat zájem o kryptoměnu

  2 minuty čtení na novinky.cz

  tyden.cz"Našli jsme ruský křižník s pokladem!" Nene, asi podvod

  1 minuta čtení na tyden.cz

  zlaterezervy.czSentiment na trhu se vzácnými kovy je extrémně medvědí (report z trhu zlata a stříbra - 31. a 32. týden 2018)

  nadpis7. 8. 2018 • Celý sektor se vzácnými kovy se dostal do velké defenzivy. Platina je doslova ve volném pádu, přičemž na tomto trhu dosáhly spekulativní prodejní pozice 25letého maxima.

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  kurzy.czNa zlatu je zaděláno na obrat, utrhlo se od fundamentu

  nadpis7. 8. 2018 • Schyluje se na trhu zlata k velkému obratu? Investiční společnost Pimco si všímá, že posilující dolar jde opět ruku v ruce s klesajícími cenami zlata, které během posledních tří měsíců ztratily téměř 10 %.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  patria.czNa zlatu je zaděláno na obrat, utrhlo se od fundamentu

  nadpis7. 8. 2018 • Schyluje se na trhu zlata k velkému obratu? Investiční společnost Pimco si všímá, že posilující dolar jde opět ruku v ruce s klesajícími cenami zlata, které během posledních tří měsíců ztratily téměř 10 %.

  1 minuta čtení na patria.cz

  zlato.czErdogan vyzval k výměně dolarů a zlata za liry

  nadpis7. 8. 2018 • Turecký prezident Erdogan vyzval minulý pátek občany, aby převedli svou tvrdou měnu a zlato, jež mají doma, na turecké liry. Byla to reakce na rekordní pokles hodnoty turecké měny na konci minulého týdne. Podle Reuters oslabení liry odráží obavy investorů ohledně rozšiřující se diplomatické roztržky se Spojenými státy.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  denik.czČeské zlaté rezervy se tenčí. Za dvacet let mohou být na nule

  nadpis6. 8. 2018Zlatý poklad České republiky se od roku 2000 ztenčil o více než 4,5 tuny a v současné době ho tvoří 9,3 tuny cenného kovu. Každý rok z něj přitom ubývají další stovky kilogramů, které Česká národní banka využívá na ražbu pamětních zlatých mincí. Informaci zveřejnila společnost Zlato.

  7 minut čtení na denik.cz

  kurzy.czFyzické zlato v portfoliu drobného investora

  nadpis6. 8. 2018Zlato neprožívá zrovna nejveselejší časy a po delším obchodování víceméně do strany se kurz tohoto vzácného kovu stočil na jih. Své místo v portfoliu ale stále má. Návod, jak a proč investovat do fyzického zlata, doplňuje hledání viníků finanční krize a..

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czÍránci se zbavují riálu a nakupují zlato

  nadpis6. 8. 2018 • Prodej zlata a zlatých mincí se v Íránu ve druhém čtvrtletí ztrojnásobil na 15,2 tuny, což je nejvíc za poslední čtyři roky. Poptávka po zlatu tvořila zhruba tři čtvrtiny veškeré poptávky na Středním východě. Íránská měna během tří měsíců podstatně oslabila, což je podle agentury Bloomberg hlavní důvod vysoké poptávky po zlatě.

  2 minuty čtení na zlato.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).