ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  zlato.czMédia se spletla. Celníci v českém autě našli jen 66 kilo stříbra a zlata

  nadpis17. 9. 2020 • Na rakousko-lichtenštejnském hraničním přechodu Feldkirch-Wolfurt zkontrolovali rakouští celníci české auto a našli v něm kovové kufříky se 707 stříbrnými cihličkami. Jak píše rakouský deník Heute, když celníci otevřeli kufr auta s vrzajícími tlumiči, nemohli uvěřit svým očím. A to ještě nebylo všechno.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  warengo.comZažíváme klid před bouří, nebo je zlatá horečka definitivně na ústupu?

  nadpis17. 9. 2020 • Cena zlata se oproti srpnovým maximům o přibližně 100 dolarů propadla, měli byste se touto skutečností nějak znepokojovat? Pravděpodobně ne. Zlato má spíše momentálně více prostoru pro růst.

  1 minuta čtení na warengo.com

  kurzy.czCena zlata prudce vzrostla a pohybovala se na téměř dvoutýdenním maximu dosaženém v předchozí seanci

  nadpis16. 9. 2020 • Cena zlata prudce vzrostla a pohybovala se na téměř dvoutýdenním maximu dosaženém v předchozí seanci, protože dolar se konsolidoval v úzkém rozmezí před rozhodnutím o amerického Federálního rezervního systému, které by mělo přijít později během dne.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czCitigroup předpovídá 2200 dolarů za unci zlata do tří měsíců

  nadpis16. 9. 2020 • Analytici čtvrté největší americké banky Citigroup uvádějí tři důvody, proč se zlatí býci poženou dál: rekordní tempo růstu investic do zlatých burzovních fondů, oslabení amerického dolaru a negativní reálné výnosy. To jsou podle nich hlavní hnací síly zdražování zlata.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czProč lidé věří zlatu

  nadpis15. 9. 2020Zlato, řekl známý investor Warren Buffett v roce 1998, se vykope ze země v Africe nebo někde jinde, pak ho roztavíme, vykopeme další díru, znovu ji zasypeme a platíme lidem, aby ty díry hlídali. Nemá to žádný užitek. Každý, kdo by se díval z Marsu, by se drbal na hlavě.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  lidovky.czČeská rodina v Rakousku pašovala 665 kilogramů zlata a stříbra v hodnotě více než 18 milionů korun, nyní ji čeká pokuta

  nadpis15. 9. 2020 • Česká rodina chtěla propašovat přes 665 kilogramů zlata a stříbra přes Rakousko. Celníci vzácné kovy objevili v jejím automobilu na západě alpské republiky. Češi se zjevně chtěli vyhnout placení cla a nyní budou muset zaplatit vysokou pokutu, informoval rakouský deník Heute.

  1 minuta čtení na lidovky.cz

  idnes.czČeská rodina popírá pašování zlata a stříbra, chtěla ho uložit ve Švýcarsku

  1 minuta čtení na idnes.cz

  ceskenoviny.czČeská rodina zadržená se stříbrem a zlatem popírá pašování

  1 minuta čtení na ceskenoviny.cz

  nova.czČeská rodina ukrývala v autě přes půl tuny zlata a stříbra, chytili ji celníci!

  1 minuta čtení na nova.cz

  extra.czPřekvapení na rakouských hranicích: Česká rodinka se snažila propašovat několikasetki­lový poklad

  1 minuta čtení na extra.cz

  idnes.czČeši přes Rakousko pašovali 665 kg zlata a stříbra, chtěli se vyhnout clu

  1 minuta čtení na idnes.cz

  irozhlas.czČeská rodina chtěla propašovat zlato a stříbro za téměř 19 milionů korun. Odhalili je rakouští celníci

  1 minuta čtení na irozhlas.cz

  mesec.czČeská národní banka vydala poslední zlatou minci ze série Hrady ČR

  14. 9. 2020 • NB) vydává poslední minci z pětiletého cyklu pamětních zlatých mincí Hrady České republiky. Motivem této pamětní mince je Hrad Buchlov. Její nominální hodnota je 5000 korun a koupit si ji můžete od 6. října 2020. Hrad Buchlov je v pořadí desátou zlatou mincí, která celý cyklus uzavírá. ČNB už v této sérii nechala vytvořit zlaté mince s motivy hradů Kost, Bezděz, Bouzov, Pernštejn, Zvíkov, Rabí, Veveří, Švihov a Bečov nad Teplou.

  1 minuta čtení na mesec.cz

  zlaterezervy.czČeká trh se zlatem na zasedání FEDu? (týdenní zpráva o vývoji ceny zlata v USD)

  nadpis14. 9. 2020 • Pokud se zlatu podaří v následujících týdnech proobchodovat zpět nad cenu 2.000 USD za unci, pak další cenový cíl nad touto psychologickou bariérou je z pohledu technické analýzy úroveň kolem hodnoty 2.200 USD za unci.

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  fxstreet.czZlato konsoliduje, ropa stále pod tlakem

  nadpis14. 9. 2020 • Vzácné kovy dál konsolidovaly v poměrně širokém pásmu, přičemž zlato i stříbro se obchodují výše. Známky zhoršování vztahů mezi USA a Čínou, spolu s trvalou poptávkou po zajištění proti inflaci, která se projevuje ve zvýšené poptávce fondů ETF po zlatě, pomohly vyvážit nepříznivé vlivy všeobecně klesající ochoty riskovat.

  6 minut čtení na fxstreet.cz

  kurzy.czZlato konsoliduje, ropa stále pod tlakem

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  kurzy.czCena zlata vzrostla a zvrátila většinu ztrát z předchozích seancí

  nadpis14. 9. 2020 • Cena zlata vzrostla a zvrátila většinu ztrát z předchozích seancí; oživení bylo podpořeno slabším dolarem a očekáváním, že Federální rezervní systém USA zaujme na svém dvoudenním zasedání měnové politiky koncem tohoto týdne holubičí postoj.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czProč by ceny zlata měly zůstat vysoké

  nadpis14. 9. 2020 • Přestože cena zlata v srpnu dosáhla rekordních hodnot přes 2000 USD za unci, fondy se zlatými deriváty obchodované na burze přilákaly nová aktiva již devátý měsíc po sobě, i když tempo se podle nových údajů organizace zlatého průmyslu pro rozvoj trhu, Světové rady pro zlato (WGC), zpomalilo.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czPři neštěstí v konžském dole zahynulo přes 50 horníků

  nadpis14. 9. 2020 • Přes 50 lidí zahynulo při neštěstí ve třech štolách dolu na zlato v provincii Jižní Kivu na východě Konga. Důl poblíž města Kamituga byl poničen v důsledku sesuvů půdy po několikadenních silných deštích, informovaly o tom podle agentury AP místní úřady.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  finance.czPestrá historie zlata ve světové ekonomice

  nadpis13. 9. 2020 • NB) nemusí dále uvolňovat měnovou politiku ani přes aktuální nárůst případů nákazy koronavirem v Česku, neboť opatření proti jejímu šíření už zřejmě nebudou tak tvrdá jako na jaře, řekl člen…

  1 minuta čtení na finance.cz

  zlato.czHSBC čeká návrat zlata nad 2000 dolarů za unci ještě letos

  nadpis13. 9. 2020 • Mezinárodní obchod je klíčovou složkou globální ekonomiky, kterou by investoři do zlata měli sledovat, protože to bude podle analytika trhu největší evropské banky HSBC Jamese Steela faktor ovlivňující dlouhodobé ceny zlata.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czInvestice do žlutého zlata drtí investice do černého zlata

  nadpis12. 9. 2020 • Odhady stabilnější ceny zlata se pohybují mezi 2200 a 2300 dolary za unci. Banka ANZ tuto prognózu odůvodňuje oživením spotřebitelského zájmu o zlato v Indii a Číně a vřavou na akciových trzích. Společnost Metals Daily očekává, že se zlato před koncem roku vyšplhá na 2200 dolarů, protože nedávný pokles ceny má být pouze krátkodobý.

  1 minuta čtení na zlato.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).