ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  fxstreet.czMarket Alert: Co můžeme dále očekávat na zlatě a stříbře?

  14. 8. 2019 • Ceny zlata propadly až o 50 dolarů za unci po zveřejnění rozhodnutí americké administrativy o pozdržení některých cen na importy z Číny. Jedná se o počátek konce výjimečné rally z posledních měsíců? A jak by se mohly poslední události dotknout stříbra, které mezi koncem května a polovinou srpna přidalo pětinu své ceny? Na tyto dva horké trhy se podíváme v dnešní analýze.

  5 minut čtení na fxstreet.cz

  kurzy.czAkcie prudce posilují, zlato padá na základě zpráv o odložení cel na Čínu

  nadpis13. 8. 2019 • Nálada na trzích se výrazně zlepšila po zprávách, že se americké ministerstvo financí rozhodlo na základě "zdravotních a bezpečnostních faktorů" vyjmou některé zboží z desetiprocentních cel, které začnou platit od začátku příštího měsíce. Akciové trhy ...

  2 minuty čtení na kurzy.cz

  fxstreet.czOdklad cel na část čínského zboží poslal akciové trhy nahoru

  4 minuty čtení na fxstreet.cz

  zlato.czDalší loupež zlata v Mexiku

  nadpis13. 8. 2019 • Ozbrojení lupiči se minulé úterý vloupali do mexické státní mincovny a víceméně bez potíží si naplnili batoh zlatými mincemi v hodnotě přes dva miliony amerických dolarů. Loupež za bílého dne tak byla podle agentury Reuters dalším závažným aktem záplavy zločinnosti, která zasáhla Mexico City.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czZlato pro Čechy nikdy nebylo dražší

  nadpis13. 8. 2019 • Minulý týden dosáhla cena jedné troyské unce zlata (31,1 gramu) na londýnské burze LBMA 1500 dolarů. „V korunách se tak přiblížila hranici 35 tisíc korun, což znamená, že pro Čechy nikdy v historii nebylo zlato dražší,“ říká David Marášek, šéf akciové společnosti Zlato, která patří k předním tuzemským prodejcům investičního zlata.

  3 minuty čtení na zlato.cz

  parlamentnilisty.czZlato.cz: Zlato pro Čechy nikdy nebylo dražší

  2 minuty čtení na parlamentnilisty.cz

  parlamentnilisty.czŠtěpán Křeček: Zlato pokořilo hranici 1 500 dolarů za troyskou unci

  nadpis13. 8. 2019 • „Zlato je fenomén, který výrazně ovlivňuje lidstvo již zhruba 4 000 let. Za tu dobu se nikdy nestalo bezcenným, proto je považováno za dobrého udržitele hodnoty. Navíc v letošním roce zlato patří mezi nejvýnosnější investice,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

  3 minuty čtení na parlamentnilisty.cz

  kurzy.czZlato si bere zpět titul krále mezi drahými kovy

  nadpis12. 8. 2019 • Výprodeje, které odstartovaly na kapitálových trzích poté, co americký prezident Donald Trump oznámil uvalení desetiprocentních cel na další čínské zboží, měly příznivý dopad na cenu zlata.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czPodle Goldman Sachs, UBS a Citi bude stát zlato 1600 dolarů

  nadpis12. 8. 2019Zlato sice dosáhlo nejvyšší ceny za šest let, leč podle finančního domu Goldman Sachs je to teprve začátek. Zlato je prý připraveno na mnohem vyšší cenu. Komoditní odbornice Sabine Schelsová ve své zprávě uvedla, že během příštích šesti měsíců, jak budou investoři hledat bezpečí, vyšplhá jeho cena na 1600 dolarů za troyskou unci.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  idnes.czBanka otevřela bezpečnostní schránku. Zmizelo nám z ní zlato, tvrdí firma

  nadpis11. 8. 2019 • Brněnská firma Nixin Energy žaluje UniCredit Bank o dva miliony korun. Firma tvrdí, že právě tato částka odpovídá hodnotě věcí, které si uložila do bezpečnostní schránky v bance. Jenže tu UniCredit Bank bez povolení otevřela a s jejím obsahem manipulovala.

  2 minuty čtení na idnes.cz

  kurzy.czKoreluje bitcoin se zlatem a stříbrem?

  nadpis10. 8. 2019 • <p>Máme tu perličky zaměřené na globlní situaci na trzích a zároveň výčet fundamentálních zpráv uplynulého týdne.</p>

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  e15.czCeny bitcoinu a zlata spolu začaly výrazně souviset

  1 minuta čtení na e15.cz

  vimvic.czInvestice do zlata v roce 2019

  nadpis9. 8. 2019 • Pojďte se podívat na výhody a nevýhody investice do zlata, princip spoření ve zlatě i na základní informace, které byste měli vědět, než se pustíte do nákupu.

  1 minuta čtení na vimvic.cz

  finex.czZlato opět láká investory, nové šestileté maximum je jen začátek!

  nadpis9. 8. 2019 • Po zajímavém růstu, který začal v květnu letošního roku, se cena zlata dostala až na šestileté maximum. Rozrůstající obchodní konflikt mezi Spojenými státy a Čínou tlačí cenu zlata vzhůru takřka raketovým tempem a my se na to podíváme pěkně zblízka.

  2 minuty čtení na finex.cz

  fxstreet.czCena zlata pokořila 1500 USD za trojskou unci, což přilákalo i podvodníky

  9. 8. 2019 • Cena zlata se na začátku srpna poprvé od roku 2013 vyšplhala nad hranici 1 500 USD. Poslední měsíc tak vychází pro zlato velmi pozitivně. V období od poloviny července ani jednou nespadlo pod hranici 1 400 USD. Vysoká cena motivuje k jeho výkupům a obchodníci mají proto plné ruce práce. Aktuální situace však nemá vliv jen na nabídku a poptávku, ale otevírá dveře i pro podvodníky.

  5 minut čtení na fxstreet.cz

  zlato.czObjednávky na zlato přes 1500 dolarů za unci

  nadpis9. 8. 2019 • Futures (opce) na nákup zlata na americké komoditní burze Comex už přesáhly hranici 1500 dolarů za unci, což je nejvyšší hodnota od roku 2013. Přitom ještě v dubnu bylo bezmála šílenstvím prognózovat i cenu o sto dolarů nižší. Dnes ovšem analytici očekávají ještě další růst ceny.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  prumyslovaekologie.czZlato z odpadní elektroniky

  nadpis9. 8. 2019 • V minulém roce bylo celosvětově vytříděno 50 milionů tun odpadů z elektroniky a elektronického průmyslu. V těchto odpadech bylo zakomponovány kovy v hodnotě 50 miliard USD, z toho bylo za 22 miliard USD zlata. Zbývajících 12,5 miliard USD se týká plastů, m

  2 minuty čtení na prumyslovaekologie.cz

  zlato.czFrank Holmes: Negativní výnosy posilují zlato

  nadpis8. 8. 2019 • Frank Holmes, generální ředitel a hlava investic společnosti US Global Investors, se ostře pustil do centrálních bank. Tvrdí, že měnová politika postavená na dluhu, kterou označuje za největší socialistickou regulaci, začne vytvářet inflaci aktiv. Naštěstí to největší světové fondy již pochopily a podle správce více než 620 milionů dolarů není na světě ani jeden, který by své pozice ve zlatě už nenavýšil.

  1 minuta čtení na zlato.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).