ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  kurzy.czImport zlata do Turecka se v roce 2017 více něž ztrojnásobil

  nadpis6. 6. 2018 • V dnešním dynamickém, globálním světě se vše mění ohromnou rychlostí. Toto propojení ve všech směrech vytváří nejen množství příležitostí, ale rovněž ohromné...

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czVenezuela se snaží nepřijít o všechno zlato

  nadpis6. 6. 2018 • Venezuelská centrální banka v dubnu vyplatila americké bance Citi 172 milionů dolarů, aby získala část zlata, které poskytla jako záruku v rámci swapové operace. Agentuře Reuters to potvrdily dva zdroje obeznámené se situací.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  mesec.czBanka CREDITAS vydává kartu ze zlata. Dostane se jen na stovku klientů

  nadpis6. 6. 2018 • VIP klienti Banky CREDITAS se zůstatky na účtech v řádech milionů korun se mohou těšit na zlatou kartu, která je opravdu ze zlata. Banka ji pod názvem Real Gold vydává ve spolupráci s Mastercard v limitované edici a jde podle ní o první takovou kartu v Evropě.

  6 minut čtení na mesec.cz

  mesec.czDo Česka dorazily platební karty ze zlata. Do bankomatu je ale raději nedávejte

  2 minuty čtení na mesec.cz

  blesk.czCreditas vydává platební katru ze zlata

  3 minuty čtení na blesk.cz

  euro.czPrvní v Česku i v Evropě. Banka Creditas vydává platební kartu ze zlata

  3 minuty čtení na euro.cz

  denik.czBanka Creditas přichází s první platební kartou z opravdového zlata

  5 minut čtení na denik.cz

  zlato.czCreditas vydává platební kartu ze zlata

  3 minuty čtení na zlato.cz

  aktualne.czČeská banka přichází s první platební kartou z opravdového zlata, je sedmkrát těžší než obyčejná

  6 minut čtení na aktualne.cz

  roklen24.czČesko má první platební kartu z pravého zlata

  2 minuty čtení na roklen24.cz

  patria.czZlato by mohlo za rok vzrůst až na 1 400 USD díky mocné síle slabého dolaru

  nadpis5. 6. 2018Zlato sice vykázalo pokles druhý měsíc za sebou, ale je připravené setřást melancholii a v roce 2019 růst s tím, jak dolar oslabí. Rostoucí dolar táhl od 11.

  1 minuta čtení na patria.cz

  patria.czZlato by mohlo za rok vzrůst až na 1 400 USD díky mocné síle slabého dolaru

  nadpis5. 6. 2018Zlato sice vykázalo pokles druhý měsíc za sebou, ale je připravené setřást melancholii a v roce 2019 růst s tím, jak dolar oslabí. Rostoucí dolar táhl od 11.

  1 minuta čtení na patria.cz

  kurzy.czZlato by mohlo za rok vzrůst až na 1 400 USD díky mocné síle slabého dolaru

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czBerlínská šperkařka vede tažení za fair-trade se zlatem

  5. 6. 2018 • Jako většina pozoruhodných a současně nejspíš i osudových nápadů je i ten Guyy Merkleové (31) překvapivě prostý. Proč by se označení fair-trade mělo vztahovat výhradně na kávu, banány či textil.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czZlato a ropa. Patří k sobě?

  nadpis5. 6. 2018 • Poměrně často se objevují teorie o vzájemném vztahu ceny zlata a ropy. S jednou z nich nyní přišel i web Oilprice. Argumentuje tím, že když analytici predikují ceny zlata, většinou se dívají na úrokové sazby, výkyvy amerického dolaru, zásoby zlata, ale sledují rovněž akcie, dluhopisy, ceny komodit, a dokonce i úroveň zadlužení. Indikují uvedené proměnné spolehlivě pohyby cen zlata?

  1 minuta čtení na zlato.cz

  ihned.czJaké investice jsou dnes ”bezpečným přístavem”?

  5. 6. 2018 • Pomalu končí období nízkých úroků, shodují se analytici. Jaký vliv to bude mít na strategii investorů? Jaké investice dnes přinášejí nejmenší riziko? Jaké jsou rizikovější, zato s vyšším výnosem?

  4 minuty čtení na ihned.cz

  zlato.czRizika zlatu přejí, tak proč jeho cena neroste?

  nadpis4. 6. 2018 • Politické problémy v Itálii, ve Španělsku a pravděpodobný začátek obchodní války Spojených států se zbytkem světa by měly být vodou na zlatý mlýn. Proč se však tato nejistota nepřenáší do cen zlata?

  2 minuty čtení na zlato.cz

  zlato.czZlatem obyvatel ke šťastným zítřkům

  nadpis1. 6. 2018 • Vietnamská centrální banka se spolu s ostatními státními sektory a ministerstvy snaží vypracovat plán tzv. prevence ekonomiky, v níž by dominovalo zlato. Banka ve své zprávě pro zákonodárný sbor uvedla, že naplánuje, jakým způsobem se zlato obyvatel stane zdrojem sociálního a ekonomického rozvoje Vietnamu do roku 2020.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  sputniknews.comRusko předstihlo Čínu ve výši zásoby zlata, píšou média

  nadpis31. 5. 2018 • Rusko odsunulo Čínu a dostalo se na páté místo na světě podle zásob zlata. Koncem března činil objem drahého kovu v rezervách ruské centrální banky 1 890,8 tun. 31. května o tom informoval list Kommersant s odkazem na data World Gold Council (WGC).

  1 minuta čtení na sputniknews.com

  zlato.czDolar nebo zlato?

  nadpis31. 5. 2018Zlato je často vnímáno jako bezpečná investice během období politické nebo finanční nejistoty. Politické turbulence v Itálii a obavy z toho, že americko-čínská obchodní válka přece jen vypukne, by měly vyhnat cenu zlata nahoru. Ale zatím tyto faktory jen drží cenu nejvzácnějšího kovu v okolí 1300 dolarů za troyskou unci. Všechno se totiž zatím odehrává na bázi slov, kterým někteří věří, ale většina zřejmě zatím ne.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  zlato.czTrh se zlatem střádá prorůstové faktory

  nadpis30. 5. 2018 • I přes nedávný pokles cen uhájila cena zlata důležitou technickou podporu, což značí přeprodaný trh. Sázky hedgeových fondů na růst ceny zlata nadále převažují.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  zlato.czStále více Čechů volí alternativní formy investic

  nadpis30. 5. 2018 • Stále více Čechů volí alternativní formy investic. Především mladší generace místo ukládání peněz do životního pojištění či na spořicí účet častěji vyhledává například investice do půjček nebo zlata. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos Marketing pro společnost Bondster na vzorku zhruba 1500 respondentů, jehož výsledky firma představila na dnešní tiskové konferenci v Praze.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  ihned.czWarren Buffet nemá zlato rád

  30. 5. 2018 • Jako investor nemá Warren Buffett zlato rád. Důrazně o své nelibosti nedávno hovořil na setkání podílníků své společnosti Berkshire Hathaway. Zlato ale do portfolií investorů patřit může jako pojistka proti výkyvům cen akcií či dluhopisů.

  1 minuta čtení na ihned.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).