ZlatýINGOT.cz

 • souhrn článků
 • srovnání prodejců
 • Archiv článků o zlatě - víme, kde se o zlatě psalo!

  všechny články o zlatě

  fxstreet.czČína doplňuje zlaté rezervy, láme rekordy

  8. 9. 2023 • Čína zůstává nenasytná, pokud jde o zlato. Centrální banka země již desátý měsíc po sobě doplňuje své měnové rezervy tímto drahým kovem.

  3 minuty čtení na fxstreet.cz

  fxstreet.czTipy na obchodování se zlatem

  8. 9. 2023 • Pohyb signalizuje, že by obchodníci mohli prodávat ze současných cen s příkazem stop loss na ceně 1 928 a take profit na průrazu ceny 1 913 směrem dolů.

  3 minuty čtení na fxstreet.cz

  kurzy.czZlato se stále nachází v trojúhelníkové formaci

  Zlato se stále nachází v trojúhelníkové formaci8. 9. 2023Zlato v první obchodní den v září vzrostlo až na 1 952 bodů a dostalo se pod nový prodejní tlak, přičemž na čtyřhodinovém grafu opustilo rostoucí kanál a stáhlo se zpět do medvědího kanálu z období od května do srpna.

  1 minuta čtení na kurzy.cz

  zlato.czTvrdošíjný dolar nám zdražuje zlato

  Tvrdošíjný dolar nám zdražuje zlato7. 9. 2023 • Dolar sráží českou měnu tam, kde se dlouho pohybovala až do jara roku 2020, což je už 3,5 roku. Pak nastaly měnové čáry máry České národní banky, které z koruny udělaly turbulentní měnu, jež posilovala víc než americký dolar.

  1 minuta čtení na zlato.cz

  poznatsvet.czV nitru Země se nachází obrovské množství zlata. Jeho těžba by zničila ekonomiku

  V nitru Země se nachází obrovské množství zlata. Jeho těžba by zničila ekonomiku7. 9. 2023 • Země je neuvěřitelně bohatá. Nejen svou rozmanitostí, historií a životem, ale také svým nerostným bohatstvím. Nedávno vědecký tým pod vedením profesora Bernarda Wooda z Macquarie University odhalil něco fascinujícího - pod námi je tolik zlata, že by mohlo pokrýt každý kousek našeho světa do hloubky půl metru.

  2 minuty čtení na poznatsvet.cz

  zlaterezervy.czCena zlata v dolarech - primární cyklus naznačuje finální pokles před podzimní rally (týdenní zpráva)

  Cena zlata v dolarech - primární cyklus naznačuje finální pokles před podzimní rally (týdenní zpráva)6. 9. 2023 • Pokud je má úvaha správná (varianta č. 1), pak aktuální primární cyklus prorazil svou výchozí cenu směrem dolů, a tudíž bude mít do svého konce klesající vývoj - a to i přesto, že se cena v USD nedávno poměrně odrazila.

  1 minuta čtení na zlaterezervy.cz

  investicniweb.czDolarová cena zlata: Primární cyklus naznačuje finální pokles před podzimní rally

  1 minuta čtení na investicniweb.cz

  zlato.czJak si zlato vede, když krachuje akciový trh

  Jak si zlato vede, když krachuje akciový trh6. 9. 2023 • Většina předpovědí budoucí ceny zlata se nebojí opětovného útoku na legendární hranici 2 000 dolarů za troyskou unci. Nestane se to však dřív, dokud se do hry nepustí titáni z Wall Street. I oni vědí, že zlato je bezpečné aktivum, které je může ochránit před ničivými pády akciových trhů. Mají stejná data, jaká předkládáme my.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  ahaonline.czVraždil kvůli zlatu

  Vraždil kvůli zlatu6. 9. 2023 • Na šibenici skončil 23. března 1965 život Aloise Kasana (†33), rodáka z Hodonínska, který v květnu předchozího roku v Praze 2 bestiálně zavraždil seniorku Boženu H. (†82). Odsouzeného loupežného vraha státní popravčí oběsil v areálu pankrácké věznice v Praze.

  1 minuta čtení na ahaonline.cz

  fxstreet.czZemě po celém světě pokračují ve zvyšování svých zlatých rezerv

  5. 9. 2023 • Začátkem srpna Světová rada pro zlato oznámila, že poptávka centrálních bank po zlatě dosáhla v první polovině roku 38...

  4 minuty čtení na fxstreet.cz

  forbes.czZlato je jistota, co svět světem stojí. Proč ho mají investoři stále v oblibě?

  4. 9. 2023 • Srpnový Forbes vás rozhýbe. Dozvíte se, kdo je letošním králem žebříčku pětadvaceti nejvýdělečnějších českých sportovců, čím dnes žije tenisový šampion a showman Radek Štěpánek i jeden z nejlepších fotbalistů české historie Petr Čech. Přečtete si příběh mimořádných českých tenistek Markéty Vondroušové a Karolíny Muchové. Představíme vám také výběr nejlepších soukromých středních škol pro vaše děti a ukážeme, jak roli státu […]

  5 minut čtení na forbes.cz

  zlato.czKdo chce konkurovat americkému dolaru, musí mít horu zlata

  Kdo chce konkurovat americkému dolaru, musí mít horu zlata4. 9. 2023 • Centrální banky možná zpomalily tempo nákupů zlata, ale nezastavily se. Singapurský měnový úřad, který je letos jedním z nejvýznamnějších kupců zlata, v tom pokračoval i v červenci.

  2 minuty čtení na zlato.cz

  fxstreet.czAnalytici a drobní investoři očekávají růst cen zlata

  4. 9. 2023Zlato se minulý týden obchodovalo růstem, vzrostlo o více než 1,25 %. Podle posledního týdenního průzkumu zlata více n...

  4 minuty čtení na fxstreet.cz

  poznatsvet.czV řekách Česka se nachází zlato za 500 miliard korun. V Jílovém u Prahy 7 tun

  V řekách Česka se nachází zlato za 500 miliard korun. V Jílovém u Prahy 7 tun3. 9. 2023 • Kdo by neznal příběhy o dobyvatelích Nového světa, kteří pro zlato prodávali duši ďáblu a přicházeli o život v divokých vodách amazonských řek? Ale co kdybychom vám řekli, že k podobným dobrodružstvím můžete vyrazit přímo v srdci Evropy? V České republice, zemi známé svými hradními komplexy, dobrým pivem a bohatou historií, skrývají vody skutečné poklady.

  4 minuty čtení na poznatsvet.cz

  zlato.czZlato z Krkonoš: Ze zlatého pokladu superpoklad (2.)

  Zlato z Krkonoš: Ze zlatého pokladu superpoklad (2.)2. 9. 2023 • Včera jsme přinesli první díl o unikátním pokladu z Rakouska, který byl objeven v roce 2019 při stavebních pracích pro Rakouské státní dráhy ÖBB na trati Pottendorf mezi Vídní a Wiener Neustadtem. Dnes přinášíme dokončení.

  4 minuty čtení na zlato.cz

  fxstreet.czKomodity: Zlato testuje rezistenci trendové linie

  1. 9. 2023 • Cena zlata (XAU/USD) na 4hodinovém grafu aktuálně testuje rezistenci trendové linie kolem hladiny 1940,00 USD, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu. Dočkáme se tedy odrazu od rezistence trendové linie a bude pokračovat klesající trend? Nebo naopak dojde k průrazu a zahájení krátkodobého rostoucího trendu? Nicméně, mezi cenou a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá medvědí divergence, další růst tak může být limitován.

  5 minut čtení na fxstreet.cz
  starší novější Archiv minulých let: 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 0

  Články na téme zlato jsou agregovány automaticky z prostředí českého (případně slovenského) internetu. Celý článek o zlatě je vždy k dispozici na webu vydavatele (odkaz s doménou vydavatele je vždy pod citací z článku).